Zapraszamy na otwarcie salonu Galerii i Domu Aukcyjnego Art. Krajewski na ulicy Widok 16, w samym centrum stolicy. Na tę okoliczność przygotowaliśmy spotkanie z wyjątkową sztuką Małgosi Malinowskiej. Zobaczymy artystkę, która w swej twórczości podejmuje tematy intrygujące, często kontrowersyjne, niewątpliwie aktualne. Jej w połowie żydowskie pochodzenie i wrażliwość na historię pokoleń, a z drugiej strony nieskrępowana kobiecość i ukochanie życia, zabiorą nas w niesamowitą podróż - od holocaustu widzianego jej pędzlem, przez autoportrety w mnogości kontekstów, po przedstawienia Lolit, które tak uwodzą, jak skłaniają do refleksji.

Wszystkich zaintersowanych oprowadzimy po naszej nowej przestrzeni i jej najbliższych okolicach. Pokażemy ponadstuletnią kamienicę z niesamowitą historią, zaprowadzimy pod romantycznego platana rosnącego w podwórzu, zaproponujemy kieliszek wina na klimatycznym balkonie. Podzielimy się naszą radością z odkrycia tego wyjątkowego miejsca!

Na wernisaż i spotkanie z artystką zapraszamy w czwartek, 25 kwietnia 2019 o godzinie 19.00. Wystawa potrwa do 9 maja 2019.

Adres wydarzenia: ulica Widok 16, lokal 18, Warszawa.
Rezerwujcie wieczór!

Katalog prac -

Przewiń do góry okna